😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

116 років ув’язнення: колишня кіберспортсменка з Counter-Strike отримала вирок

Можливо, їй не доведеться його відбувати.

Shayene “shAy” Victorio

Шеєна «shAy» Вікторіо відома особистість в бразильському Counter-Strike регіоні. Нещодавно з’явилася інформація щодо присудженого їй вироку розміром в 116 років. Немаленький термін, як для шахрайства. Якщо говорити точніше, у 2013–2017 роках, коли вона керувала одним онлайн магазином, 118 клієнтів не отримали придбані товари.

Через особливості правової системи країни, колишня професійна ґеймерка не арештована та не перебуває під вартою. Лише після невдалої апеляції бразильська влада має право обмежувати волю. Проте, навіть у такому випадку, в реальності їй загрожує до 30 років — максимальний дозволений термін ув’язнення в Бразилії, навіть якщо початковий набагато більше.

Уперше про Вікторіо почали говорити у 2008. Її називали першовідкривачкою місцевої сцени Counter-Strike. З моменту завершення кар’єри професійної гравчині у минулому році, вона є інфлюенсеркою та стрімеркою.

На власній Instagram сторінці вона дещо прояснила ситуацію. За її словами, в усьому винен її колишній чоловік, який узяв усю провину на себе. Адвокат заявив, що це проблеми ведення бізнесу і його клієнтка збирається оскаржити вирок.