😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

95-річна ґеймерка звернулася до Nintendo, аби врятувати поламану улюблену консоль

Зворушлива історія літньої ґеймерки, яка опинилася на межі втрати можливості ще раз зіграти в улюблену гру.

Gameboy

Користувач Twitter на ім’я Олівер Джія розповів історію про 95-річну жительку Японії та її улюблену консоль Game Boy. Жінка дуже полюбляла проводити час за Tetris 1989-го року випуску. Визнавати іншу платформу для ігор вона не хотіла, і їй було більше, ніж достатньо того, що вона мала.

Одного разу її Game Boy зламався. Скільки б вона не шукала сервіс, який міг би відремонтувати її консоль — усе марно. Майстри відмовляли, бо необхідні деталі вже давно перестали випускати, тому ремонт неможливий. Коли жінка вже майже втратила надію, то її онук порадив їй написати особисто до офісу Nintendo. Так вона і зробила.

Ґеймерка у своєму листі розповіла свою історію. Невідомо, чи справді вона сподівалася на відповідь, але представники компанії не оминули її листа, і не змогли залишитися осторонь. Вони вирішили не допомагати їй із ремонтом Game Boy, а просто надіслали новий на заміну. До подарунку додали зворушливий лист, з побажаннями різного роду, подяку, що вона з ними стільки часу, а також побажання «довгих років життя». Завдяки такому вчинку жінка змогла й далі проводити час за своєю улюбленою грою.