😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

A Total War Saga: Troy одразу після виходу в Epic Games Store можна буде забрати безкоштовно та назавжди

Така щедрість діятиме всього лише добу! Дату виходу вже оголосили.

A Total War Saga Troy

Студія Creative Assembly у своєму офіційному блозі оголосила дату релізу нової A Total War Saga: Troy. Окрім цього розробники вказують, що гра стане тимчасовим ексклюзивом магазину Epic Games Store, і тільки за рік вийде в інших сервісах.

За словами представників компанії, така угода з «Епіками» дає їм додаткові можливості для розвитку та розширення.

У нас буде більше ресурсів, ми зможемо вкласти в роботу більше зусиль, бути більш креативними й робити більше ігор у серії Total War. Ми завжди шукали можливості розвивати й покращувати наші ігри. Ця угода дає нам одразу кілька таких можливостей. Нові перспективи, гроші, які ми вкладемо в саму студію.

Можливо, ви не одразу помітите великі зміни, але ми впевнені, що з часом ви їх побачите. Обіцяємо, що тут, за кулісами, для нас відкрилося безліч можливостей, яких у нас би не було в інших умовах.

із заяви Creative Assembly

У заяві вказано, що гра вийде у вказаному сервісі 13-го серпня. Окрім цього A Total War Saga: Troy можна буде забрати собі абсолютно безкоштовно впродовж першої доби після виходу. Нечасто можна побачити, як роздають абсолютно новий тайтл, тож варто помітити собі в календарику цей день, аби не забути забрати гру.