😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Activision Blizzard буде судитися з Netflix

Усе через «незаконне переманювання фінансового директора».

activision-blizzard-netflix

Activision Blizzard подала позов на стрімінговий сервіс Netflix. Усе через те, що у 2019-му році останній забрав собі до штату Спенсера Ньюманна, який працював у розробників ігор фінансовим директором. Activision Blizzard звинуватило стрімінговий сервіс у тому, що він навмисно втрутився в ділові відносини працівника та компанії, а також у недобросовісній конкуренції та допомозі в порушенні конкретною людиною обов’язків із керування активами.

Спенсер був фінансовим директором компанії з травня 2017 року до січня 2019. Тоді Activision Blizzard звільнила його за «невиконання юридичних обов’язків» перед нею.

Мова йде про те, що він уже вів перемови з Netflix про перехід, хоча це порушувало його угоду. Коли його брали на роботу, у контракті вказувався термін «три роки, з можливістю подовження на рік». Відпрацював він менше двох років, оскільки Netflix переманив його на перемовах восени 2018-го.

Netflix переманює до себе талановитих співробітників без всяких докорів сумління, ігноруючи й етичні, і юридичні зобов’язання. Діючи тільки з власних інтересів, Netflix безжально звільняє своїх співробітників — і вважає такий підхід «розумним» — і переманює топ-менеджерів у своїх конкурентів, не звертаючи уваги на їхні зобов’язання за контрактом.

з позову Activision Blizzard до Netflix

Компанія зазначила, що в період, коли сервіс переманив до себе Ньюманна, вони вели перемови щодо комерційної співпраці з розповсюдження медіаконтенту.