😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Акаунти користувачів Netflix зламують після скасування підписки

Далі гакери витрачають гроші жертв на найдорожчі пропозиції від компанії.

netflix

За інформацією BBC, користувачі сервісу від Netflix почали активно скаржитися на діяльність гакерів. Щонайменше декілька людей втратили значні кошти через недосконалу систему безпеки. Більш того, схема, за якою діють злочинці, виглядає доволі дивно.

Жертвами злому стають користувачі, які скасували свою підписку на стрімінговий сервіс. Доволі швидко після цього їм приходить сповіщення від банку про зняття коштів на послуги від Netflix. Судячи з витрачених сум, обираються найдорожчі варіанти підписок.

Коли жертви фактичного пограбування намагаються увійти до своїх акаунтів, то їм повідомляють про зміну даних для авторизації. Можливим такі нападу з боку гакерів робить сама компанія, оскільки вона зберігає банківські дані користувачів десять місяців після відписки. Це зроблено для того, щоби люди могли без проблем повернутися до користування сервісу в цей період.

Гакери
Гакери

Якщо ж ви хочете, щоби ваші дані були стерті відразу, для цього потрібно звертатися напряму до сервісу підтримки з відповідним проханням. Проте вам не завжди допоможуть так, як хотілося б.

Одна користувачка розповіла BBC, що вона звернулася до Netflix через ситуацію з гакерами. У неї також відібрали акаунт і вкрали гроші, витративши їх на підписку. У компанії пообіцяли повернути їй кошти, а акаунт видалити. Пізніше в неї з рахунку було знято плату ще за два місяці підписки, а підсумкове відшкодування збитків було далеко неповним.

Гакери не завжди зламують акаунти для особистого користування. Іноді вони продають їх на торговельних майданчиках за маленькі суми. Тим самим вони витрачають на підписку гроші своїх жертв, а потім отримують плату від клієнтів за ту ж послугу. Найчастіше для цього використовують eBay, але представники цього сервісу вже пообіцяли приділити ситуації увагу та вжити заходів проти сумнівних продавців.