😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Актор, що грав у трьох із чотирьох частинах фільму «Астрал» тепер власноруч зніме п’яту картину цієї серії

«Астрал 5» стане прямим продовженням четвертого фільму.

Астрал

Події нового фільму розгортатимуться за 10 років після «Астралу 4». Сюжет розвиватиметься навколо одного з головних героїв найпершого фільму серії — Далтоне Ламберте. Він ще з дитинства вміє потрапляти в інший світ — Астрал.

Сценарій до нової частини напише Скотт Тімс («Помилки минулого»). Він узяв за основу історію, яку вигадав Лі Воннелл — один із творців оригінального «Астралу».

Крісло режисера займе власне Патрік Вілсон, який встиг зіграти майже у всіх частинах цієї серії, окрім третьої. Він також з’являвся в «Заклятті», «Кістковому томагавку», «Хранителях» і т.д. Окрім цього він ще й сам буде грати в п’ятій частині — повернеться до ролі Джоша Ламберта, батька Далтона.

Продюсерами майбутньої картини стануть голова Blumhouse Джейсон Блум, Джеймс Ван та Лі Воннел. Прокатом займатиметься Sony Pictures.

Нагадаємо, що оригінальний «Астрал» вийшов ще у 2010-му році. Картина вийшла доволі моторошною та загадковою, тож якщо ви якось пропустили її повз себе, то радимо подивитися фільм у професійній українській озвучці та в хорошій якості на сайті UAKino. Тут ви можете знайти всі частини серії, та ще купу культових та абсолютно нових фільмів. Усе це для вас абсолютно безкоштовно!