Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Актор, який пробувався на роль Марті МакФлая розповів, яким був початковий сценарій «Назад у майбутнє»

Coca-Cola замість палива та подорожі крізь час у холодильнику: усе могло б бути зовсім не таким, яким ми побачили в підсумку у фільмі.

Американський актор та сценарист Джон Крайер, який працював над серіалом «Дві з половиною людини», у свій час пробувався на роль Марті МакФлая. Завдяки цьому він бачив оригінальний варіант сценарію фільму «Назад у майбутнє», і нещодавно запустив тред у Twitter, у якому й розповів про відмінності між ним та кінцевим варіантом.

Актор каже, що фільм мав починатися зі сцени, де Марті грав на електрогітарі тему з фільму Стівена Спілберга «Близькі контакти третього ступеня». У цей час він мав копіювати касету з фільмом.

Також у початковому сценарії не було ніякого «Делореана». Головні герої мали подорожувати в спеціальній машині часу, яка потребувала б ядерний розпад та важливий інгредієнт — Coca-Cola.

Цими моментами зумовлений і зовсім інший фінал картини. У ньому Марті мав пробратися на полігон, де випробовувалося атомна зброя у 50-ті роки. Вибух був потрібен йому, аби «зарядити» машину часу. Із собою він прихопив і той самий інгредієнт, але випадково розбив пляшку з «колою» за декілька хвилин до вибуху.

Його врятувало те, що військові дуже добре підійшли до побудови полігону, і створили там видимість невеликого містечка з полігонами, будинками та меблями, включно з холодильниками, в одному з яких знайшлася пляшка напою. Коли він вилив її у свою машину часу, він зрозумів, що потрібно якось пережити перші секунди вибуху. Тоді Марті вирішив залізти в той самий холодильник, і відправився у свій час у ньому.

Після своєї розповіді Джон Крайер додав, що таку сцену дехто міг бачити в іншому фільмі. За його словами, продюсер «Назад у майбутнє» Стівен Спілберг вирішив використату цю ідею через десятки років у фільмі «Індіана Джонс та Королівство криштального черепа».