😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Акторка Вічних Лаурен Рідлофф підтвердила перезйомки картини.

Може, скоро нам і трейлер «завезуть»?

Вічні

Лаурен Рідлофф, яка зіграє персонажа Маккарі в новому фільмі Marvel «Вічні», нещодавно дала інтерв’ю для HeyUGuys, з нагоди номінації акторки на BAFTA 2020. Вона розповіла про нещодавні перезйомки картини та деякі цікаві факти з майданчику. Не обійшлося й без запитань про Анджеліну Джолі.

Я щойно закінчила свій другий день зйомок фільму Marvel. Взагалі-то, ми робили перезйомки, ми якраз закінчували другий день, і я подумала: «Це дійсно гарний тиждень, це було здорово повернутися до роботи і здорово отримати цю новину».

Лаурен Рідлофф

Коли її запитали стосовно її зустрічі та співпраці з Анджеліною Джолі вона розповідала про неї тільки з гарної сторони.

Енджі, треба сказати, вона й ніжна, і сильна. Я була дуже вдячна, що вона була поруч із нами, бо я відчуваю, що вона справді дуже добре усвідомлює, якими можуть бути наші потреби. Вона завжди думає про акторський склад. Вона ставила питання, якими цікавилися багато із нас, і саме вона виступала вперед і задавала ці питання. Енджі була такою теплою. Я маю на увазі, ми провели чудові бесіди, і я розповім вам одну коротку історію, коли я намагалася з’ясувати підказку для конкретної сцени, і просто не могла побачити, як режисер давав її мені. Отже, це було трохи незручно, і розмови з Енджі допомогли з’ясувати найкращий спосіб, яким ми змогли змусити цю сцену працювати. І я маю на увазі, що в Енджі просто таке велике серце, тому що вона готова поділитися з нами своїм досвідом.

Лаурен Рідлофф

Нагадаємо, що «Вічні» мали вийти 5 листопада цього року, але із-за пандемії коронавірусу дату прем’єри було перенесено на 10 лютого 2021 року.