😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Акторку, яка озвучила Еббі в The Last of Us Part 2 гнівно зацькували ґеймери

Така жорстокість через дії вигаданого героя! Розробники гри радять звернутися до психолога.

Лора Бейлі

Лора Бейлі у своєму Twitter опублікувала скріншот гнівних повідомлень на свою адресу. Причиною жорсткої критики та смертельних погроз стала ненависть до Еббі. Саме цю роль Бейлі виконала в The Last of Us Part 2 на прохання студії Naughty Dog.

Я намагалася публікувати тут тільки позитивні твіти, але іноді ситуація просто приголомшує. Я замазала деякі слова, ну, самі знаєте, спойлери. Дякую всім людям, які відправляють мені позитивні повідомлення, які збалансовують негатив. Це означає для мене значно більше, ніж я можу сказати.

З листування можна побачити, як ґеймери погрожують знайти Лору та вбити її. Деякі пішли ще далі й писали, що відшукають і вб’ють дитину акторки, також бажали смерті її батькам.

Лора Бейлі вже не раз розповідала, що отримує повідомлення такого роду. Щоправда, до цього вона могла самостійно впоратися з таким потоком негативу. Казала, що розуміє мотиви таких людей, але погрози хейтерів ставали дедалі жорстокішими. За словами Лори, не впадати у відчай їй допоміг Трой Бейкер, її колега, який озвучив Джоела.

Також акторка отримала багато коментарів підтримки як від звичайних користувачів соцмереж, так і від розробників The Last of Us Part 2, інших акторів та кінематографістів. Свою вдячність Лорі висловив Ніл Даркманн, ґеймдиректор TLoU Part 2, Ешлі Джонсон, яка подарувала голос Еллі і Крейг Мазін, шоуранер мінісеріалу «Чорнобиль», який у майбутньому екранізує The Last of Us.

Як сказали б всі ті, хто пропагуєцю ненависть, яка ж вона все-таки неймовірна й хоробра! Сподіваюсь, всі ці ґеймери отримають психологічну допомогу, якої вони, очевидно, потребують. На жаль, саме таку ціну доводиться платити зараз за створення масових розваг, які йдуть проти усталених засад. Лора не заслужила нічого з цього.

Лоро, я люблю тебе. Те, як ти зіграла Еббі в The Last of Us Part 2, стало для мене відвертістю, змінило мене. Для мене було за честь працювати з тобою. Безмежно люблю й захоплююся.

Таких людей меншість, і коли вони пишуть подібне, вони відчувають свою низькість і дріб’язковість. Нас же багато, і коли ми пишемо слова підтримки, почуття переповнюють нас. Твоя робота – шедевр. Абсолютний шедевр. Навіть, якщо забажаю, не зможу любити твою гру більше, ніж зараз. Ти добре впоралася, Бейлі. Ти молодець.

Творці гри у відповідь на цей негатив наголосили, що всі герої відеоігор вигадані. Усім тим, хто аж так гостро реагує на смерть улюбленого персонажа, вони порадили звернутися за допомогою до психолога. Підтримує таку думку і Джеймс Ґанн, автор серії фільмів «Вартові галактики».

Слухайте… Я все розумію. Ви любите цих вигаданих персонажів… але… їх не існує. Ви ж знаєте про це, чи не так? Люди… не потрібно боятися терапії. Думайте про неї як про тренування для свого мозку.

Я розумію, коли люди засмучуються  через те, що з їхнім улюбленим персонажем чи історією щось трапляється, або ж їм щось не подобається, але така реакція – це вже перетинає всі межі. Схоже, люди плутають реальність з вигадкою. Подорослішайте.

Голос акторки також відомий за озвучкою таких персонажів ігр та аніме, як Джайна з Warcraft, Мері Джейн з Spider-Man та Кейт з Gears of War. Також вона озвучила Чорну вдову в ще не виданих Marvel’s Avengers.