😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Актори з GTA V закликали не вірити в чутки щодо шостої частини гри

«Звідки вони взагалі це взяли?».

Майкл та Франклін

Нещодавно актори Нед Люк і Шон Фонтено, які грали Майкла і Френкліна в Grand Theft Auto: V, провели спільну трансляцію, у якій обговорили деякі питання щодо наступної частини гри. Головною темою стали чутки щодо Grand Theft Auto: VI, які нещодавно поширюються мережею.

За словами акторів, довіряти необхідно лише новинам щодо гри від самих розробників, а не інсайдерів, котрі навіть не вказують джерела або інформаторів. Ось як прокоментував Нед Люк чутки, що розповсюджує блогер під нікнеймом MrBossFTW:

Кажуть, що GTA VI буде у Вайс-сіті. Звідки люди беруть цю інформацію, що щось трапиться? Люди, ви хіба не знаєте? Не вірте нічому, що ви бачите в інтернеті від «БоссменаНафігУсіх», або як там його звати. Не слухайте цих чуваків, у них немає інсайдів, тільки клікбейт. Ось коли почуєте новини від Rockstar, тоді так — це буде правда.

Нова хвиля чуток навколо можливого продовження франшизи ігор Grand Theft Auto почалася після того, як у мексиканського актора Хорхе Консехо знайшли в резюме згадку про роботу актором у Grand Theft Auto: VI. Також підкинула дров до полум’я інформація, що гра матиме назву «GTA: VI(CE)» та події мають відбуватися в усіма відомому місті Вайс Сіті, про яке актори згадали під час трансляції.