😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Актори з нової частини «Людини-павука» оголосили три різні підзаголовки фільму

Тролінг чи натяки на мультивсесвіт? Водночас вони показали і свіжі кадри з картини.

Spider-Man

Виконавці головних ролей у фільмі «Людина-павук» почали один за одним говорити про підзаголовок третьої частини картини. Проблема в тому, що всі вони запропонували різні варіанти, і кожен стверджує, що це правдива назва. Між ними є одна спільна риса — слово Home (дім) у назві, що стало вже знаковим для інших частин (Homecoming та Far From Home).

Отже, першим свій варіант показав Том Голланд. На своїй сторінці в Instagram він виклав логотип, кадр із фільму та супутнє повідомлення:

Я так схвильований можливістю оголосити назву нової «Людини-павука». Не можу дочекатися моменту, коли ви дізнаєтеся, що ми задумали. З любов’ю з Атланти.

Том Голланд

Майже одночасно на своїй сторінці інший кадр та новий варіант назви виклав і Джейкоб Баталон.

Ми такі раді, що можемо повідомити НАЗВУ нашого нового фільму. Просто змахніть справа, щоби побачити гучний анонс. А ще отримаєте ексклюзивний кадр із фільму, це ще один подарунок від нас.

Джейкоб Баталон

Третій варіант з’явився від Зандеї. Тут також змінюється тільки одне слово з підзаголовку.

Варіантів декілька, і важко сказати, який правильний. Можливо, усе це загадка, а слово Home тут взагалі зайве, а реальну назву потрібно скласти зі слів, що залишилися. Хоча, може натякається взагалі на непотрібність інших слів, і тут буде просто Home? Або ж це якийсь крутий натяк на мультивсесвіт?

У будь-якому випадку, можете як самі спробувати розгадати їхні витівки, так і дочекатися офіційних анонсів. Наразі прем’єра запланована на грудень 2021-го року.