Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Amazon розробляє серіал за мотивами найкрупнішого алмазного пограбування

Шоу матиме комедійну основу, а одним зі сценаристів стане творець «Нового Папи» та «Гоморри».

пограбування

За даними Deadline, серіал під назвою Everybody Loves Diamonds («Усі люблять діаманти») створять за мотивами найкрупнішого пограбування алмазного центру в бельгійському місті Антверпені. Воно відбулося в 2003-му році.

Шоу схилятиметься до комедійного жанру. Воно розповість про групу італійських крадіїв, що до цього займалися тільки дрібними злочинами. Вони вирішують провернути «пограбування століття».

Сценаристами серіалу стали Стефано Бісес (Гоморра», «Новий Папа», «Дон Карлеоне», «Диво: Сльози Мадонни»), Мішель Асторі («Мафія вбиває тільки влітку»), Бернардо Пеллеґріні («Не вбий») та Джуліо Каррері («Людина без гравітації»). Виробництвом проєкту займеться італійська студія Wildside Media, що випустила «Молодого Папу» та «Нового папу», «Мою геніальну подругу» та інших. Для шоу ще потрібно знайти шоуранера, режисера та акторів.

Пограбування алмазного центру в 2003-му році мало чималий резонанс. Його вважають одним з найкрупніших злочинів сучасності. Зловмисники тоді орендували приміщення в тому ж будинку, що й центр, отримали доступ до ключ-карт та інформацію про камери і сигналізацію. Потім на вихідних з 15 по 16 лютого вони потрапили в сейф та винесли коштовності на суму 100 млн доларів. Проте, у підсумку злочинців таки заарештували, але більшу частину викраденого так і не знайшли.