Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Amazon збирається перезапустити «Містер та місіс Сміт»

Цього разу фільм перетвориться на серіал, а головних героїв зіграють зовсім інші актори.

Містер та місіс Сміт

Актор, сценарист та режисер Дональд Ґловер на своїй сторінці в Instagram оголосив, що почав працювати над перезапуском фільму «Містер та місіс Сміст». Разом із тим він оприлюднив декілька фото, де вони разом з акторкою та сценаристкою Фібі Воллер-Брідж. Проте, на разі все з його сторінки просто зникло, і на ній не залишилося жодного допису.

Згідно з анонсом, серіалом займатиметься студія New Regency. Зі сценарієм команді допомагатиме Франческа Слоун, яка писала два епізоди «Фарґо», а зараз творить третій сезон «Атланти», де, до речі, також грає й Дональд Ґловер.

«Містер та місіс Сміт» стане для Ґловера та Воллер-Брідж не першим сумісним досвідом акторства. Раніше вони грали в «Соло. Зоряні війни: Історії», де він виступав у ролі Лендо, а вона озвучила дроїда L3–37.

Оригінальна картина «Містер та місіс Сміт» вийшла у 2005-му році. Головні ролі в ній виконали Бред Пітт та Анджеліна Джолі. За сюжетом, наймані вбивці та одночасно «радісне» подружжя одночасно отримають замовлення один на одного. Фільм зібрав у 5 разів більше, ніж на нього витратили, але від сиквелу вирішили відмовитися.