😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Amazon знайшов актора на роль Джека Річера в однойменному серіалі

Він буде кращим за Тома Круза? Принаймні його зовнішність підходить більше.

Алан Річсон

Amazon спільно з Skydance TV та Paramount TV Studios знайшли виконавця головної ролі для свого серіалу «Джек Річер». Алан Річсон, зірка серіалу «Титани», зіграє агента Джека Річера із серії бестселерів Лі Чайлда. Про це у пресс-релізі повідомів стрімінговий сервіс, а сам актор підтвердив інформацію у своєму Instagram.

Раніше ця роль належала Тому Крузу. Два фільми, які вийшли в 2012 і 2016 роках, отримали чимало негативних відгуків. Тут не йдеться про акторську гру. Фанати розкритикували творців за те, що зовнішність Круза не підходила під образ книжкового Джека Річера. Проте, автор оригінальної серії, Лі Чайлд, ніби позитивно відгукувався про Крузового Джека. Для письменника важливішим була якісна схожість, а не зовнішня.

Для свого майбутнього проєкту Amazon підібрав іншого актора, який краще підходить під оригінальне бачення автора романів. У книжках Річер – майже двометровий ветеран війни. Круз зі своїми 170 см зросту не був ідеальним втіленням образу. Саме тому Алан Річсон, зріст якого 193 см, а вага майже збігається з вагою героя книг, зіграє роль Джека Річера у новому серіалі. Крім цього, зірка «Голодних ігор: У вогні» має світле волосся, що робить його ще більш схожим на персонажа.

Шоуранером серіалу про Джека виступить Нік Сантора («Скорпіон», «Королі втечі»). Основою для першого сезону стане дебютний роман Чайлда «Поверх смерті», де Річера заарештовують у підозрі вбивства борця з корупцією.