Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Амбіційності не займати: Netflix збирається створювати франшизи в масштабах «Зоряних війн» та «Гаррі Поттера»

Усе це сервіс збирається побудувати з нуля.

Зоряні війни

Стрімінговий сервіс Netflix налаштований на те, аби створювати франшизи не менше та не гірше, ніж «Зоряні війни» чи «Гаррі Поттер». Таку заяву про плани на майбутнє зробив у інтерв’ю для The Hollywood Reporter один із топ-керівників компанії.

Ми дивимося в бік широкої аудиторії, хочемо зайнятися пригодницькими фільмами з рейтингом PG. Щось у дусі перших «Зоряних війн» або «Гаррі Поттера». Багато сімейного екшну, фентезі та великого кіно. Історії за типом «Джуманджі». Це нова мета.

Тендо Наґенда

Він також додав, що компанія хоче надихнути таланти на створення нових ідей. Згадав він і про те, що «Зоряні війни» не були книгою, але Джордж Лукас «змі». Якщо в когось є ідеї, як колись вони були у Вачовскі, то Netflix зможе їх розвити.

Якщо ж вже згадали про такі круті та культові фільми, то як щодо того, аби переглянути їх у крутій якості та на українській мові? На сайті UAkino ви можете зробити це без проблем та абсолютно безкоштовно. Дивіться «Зоряні війни», з усією його величезною історією, чи влаштуйте собі марафон «Гаррі Поттера» від початку до самого завершення!