Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Американська письменниця детально вирахувала, хто з відомих акторів найчастіше займався сексом на екрані

Хто ж серед найоплачуваніших акторів Голлівуду найчастіше світиться в постільних сценах?

Кіану Рівз

Американська письменниця та колумністка Керрі Вітмер чотири місяці займалася доволі незвичайним дослідженням: вона аналізувала постільні сцени 30 обраних нею акторів. Усе це заради того, аби підтвердити декілька своїх теорій. Результати вона оприлюднила в блозі видання The Ringer.

Припущення в неї були наступними:

  • актори, які приносять багато грошей кіностудіям, менш залучені до відвертих сцен, бо це може вплинути на їхній імідж;
  • актори з малобюджетних чи фільмів із рейтингом 16+, навпаки, з’являються в таких сценах частіше;
  • актори, залучені до кіновсесвіту Marvel, матимуть мінімум секс-сцен.

Проводила вона своє дослідження доволі просто: обрала 30 акторів та дивилася фільми, у яких актори мали відверті сцени. У процесі вона секундоміром заміряла тривалість таких сцен. «Жертв» свого дослідження вона обирала серед найбільш оплачуваних претендентів та володарів «Оскарів» або ж номінантів на нього.

Отже, найдовше в сценах сексу з’являвся Кіану Рівз — сумарно його на екрані в такій направленості бачили 9,5 хвилин. Також до п’ятірки потрапили Роберт Паттінсон (411 секунд), Джейк Джилленгол (404,5 секунди), Бред Пітт (392 секунди) і Роберт Дауні-молодший (337 секунд).

Також авторка дослідження вирахувала ще й відсоток стрічок, у яких актори займалися сексом. Лідером за цим показником став Тімоті Шаламе — він знімався в 10 фільмах і рівно в половині з них його можна побачити у відвертих сценах. Кіану Рівз має тільки 24 % картин із сексуальними сценами від загальної кількості ролей.

Чи підтвердилися згадані гіпотези?

Відповідь: частково. Наприклад, Шаламе, який підпадає під критерій щодо участі в ризикових стрічках чи зйомках у картинах рейтингом 16–18+, не став лідером списку (хоча, може це тому, що фільмографія в нього не дуже велика).

Підтвердилося припущення, що актори Marvel та «Зоряних війн» дуже мало з’являються в еротичних сценах. Вітмер припускає, що це через те, що обидві франшизи належать Disney, яка орієнтована на сімейну аудиторію. Наприклад, поки остання не придбала Marvel, Роберт Дауні-молодший мав відверті сцени в кожному сьомому фільмі, а після того, як це відбулося, не мав їх взагалі.

Хоча я більше ніколи не буду такою, як була, після побаченого, я все ще вважаю, що у фільмах має бути більше сцен сексу, оскільки тепер, дізнавшись те, що я дізналась, я почуваюсь більше людиною.

Підсумувала авторка дослідження