😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Among Us звинуватили в тому, що вона доводить дітей до самогубства

Дійшло до проведення офіційної перевірки гри на загрозу для дітей.

Among Us

Популярність деяких ігор може привести до несподіваних наслідків. Наприклад, у Казахстані дійшло до того, що гру звинуватили в доведенні дітей шкільного віку до самогубства. У підсумку вирішили навіть провести офіційну перевірку на наявність загрози. Проте, нічого такого там не знайшли (як несподівано).

Почалася ця історія з лячних повідомлень у батьківських чатах у WhatsApp. У ньому хтось із батьків заявляв, що саме ця гра схиляє дітей до самогубства. Її порівняли зі скандальним у свій час «Синім китом» — начебто, у Among Us також потрібно виконувати завдання, і з часом ці задачі зводяться до шкоди собі. За легендою, дівчинка з однієї зі шкіл міста навіть покінчила з життям саме через це.

Бать не на жарт перелякалися, та звернулася в Комітет з охорони прав дітей. Запитом зайнялося Міністерство інформації та соціального розвитку Казахстану. У підсумку, порушень не знайдено.

Усе листування ведеться між користувачами в самій грі, іншим учасникам воно недоступне. При цьому виявити, якого роду йде листування між учасниками гри не представляється можливим. У зв’язку з цим Міністерство не має можливості зробити висновки про наявність будь-якого протиправного контенту, у тому числі ознак підштовхування учасників гри до суїциду. При цьому Міністерство зазначає, що відповідно до законодавства Республіки Казахстан, кожен батько несе персональну відповідальність за свою дитину й повинен самостійно перевіряти, чим займається його дитина в інформаційному просторі, з ким він переписується й на які теми.

Відповідь Міністерства на запит батьків

Among Us доступна на PC та мобільних пристроях. Скільки вже контенту було створено за цим тайтлом, але про самогубства від нього ніхто не повідомляв.