😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Аніме за Resident Evil від Netflix увійде в канон відеоігрової серії

З фільмами у свій час канону не вийшло, тож спробуємо зробити це за допомогою анімації.

resident-evil-infinite-darkness

Стрімінговий сервіс Netflix анонсував нові подробиці про CG-серіал під назвою Resident Evil: Infinite Darkness. У центрі сюжету в ньому опиняться Леон Кеннеді та Клер Редфілд, яких ми знаємо за участю в Resident Evil 2.

На своїй сторінці в Twitter Nerflix залишив новий пост, у якому є підтвердження того, що Resident Evil: Infinite Darkness стане частиною канонічного всесвіту відеоігор цієї серії. Це означає, що можна сподіватися на відповідність сценарію шоу до сюжету попередніх ігор.

Окрім цього сервіс залишив ще і два нових скріншоти. На них можна оцінити дизайн героїв анімаційного серіалу.

Анимационный сериал Resident Evil от Netflix станет частью видеоигрового канонаАнимационный сериал Resident Evil от Netflix станет частью видеоигрового канона

Раніше відомий інсайдер під ніком Dusk Golem, який неодноразово ділився достовірною інформацією про серію Resident Evil, опублікував у мережі подробиці сюжету Resident Evil: Infinite Darkness.

За його словами, події серіалу стартують після Resident Evil: Vendetta — повнометражного CG-фільму, що вийшов у 2013 році. Згідно зі сценарієм, Леон стикається зі спалахом вірусу в Білому домі, а Клер знаходить мертве тіло своєї подруги, що спонукає героїню взятися за розслідування.

Прем’єра Resident Evil: Infinite Darkness має відбутися у 2021-му році.