😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Анонсована нова масштабна гра за супергеройським всесвітом Marvel

Відкритий світ, купа героїв та злодіїв та захоплююча сюжетна історія!

Marvel

Виглядає привабливо, чи не так? Проте, аби зіграти в майбутньому в новенький проєкт потрібно збирати не на нові PC чи консоль, а на телефон. Саме так, студія Netmarble Games разом з Marvel готують щось просто величезних масштабів саме для мобільних пристроїв. Не важко здогадатися, що для запуска майбутньої гри ваш ґаджет має щонайменше вміти танцювати вальс та здавати тест на IQ з отриманням найвищих балів… Ну добре, зараз не про це.

Схоже, на фанів чекає нова мультиплеєрна RPG з відкритим світом під назвою Marvel Future Revolution. У ній з’являться такі персонажі, як Людина-павук, Доктор Стрендж, Капітан Марвел та Капітан Америка. Список поки що неповний, але маємо, що маємо. Що стосується злодіїв, то тут пообіцяли показати щонайменше Зеленого гобліна, Червоного гобліна, Барона Мордо, МОДОКа та Червоного Черепа. Скоріш за все, кількість персонажів змінюватиметься вже після релізу гри.

Сюжет проєкту розповість про зіткнення всесвітів, через яке однакові персонажі з різних вимірів опинилися в одному. Той, за кого захоче зіграти користувачу, за класикою жанру, має всіх врятувати.

У грі можна кастомізувати свого героя, а також прокачувати його. За словами розробників, проєкт у майбутньому може «переїхати» на PC та консолі, але це не точно. Дати виходу в нього поки що немає.