😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Анонсована VR-гра з паркуром, стріляниною та стелсом

Разом з анонсом під’їхало й ґеймплейне відео, і виглядає цей проєкт доволі багатообіцяючим!

паркур

Студія Joy Way анонсувала в Steam новий паркур-екшн Stride для девайсів віртуальної реальності. Якщо порівнювати її з чимось, то вона дуже нагадує Mirror’s Edge, тільки тепер на просторі VR-технологій.

Згідно з описом, сюжет розгортається через 15 років після екологічної катастрофи. Вулиці мегаполісу стали полем бою різних угрупувань за ресурси.

Розробники обіцяють якісний стелс, динамічний паркур дахами та епічну стрілянину зі «стильними» вбивствами в польоті чи підкаті. До речі, за їхніми словами, під час тестування проєкту ніхто не жалівся на погане самопочуття. Динаміка гри не впливає негативно на вестибулярний апарат, бо рух рук персонажа збігається з тим, що робить користувач.

Stride має вийти вже цього літа в Steam. Вказано, що підтримуватимуться Valve Index, HTC Vive, Oculus Rift та Windows Mixed Reality.

До речі, а чи ви вже чули останні чутки про ймовірну трилогію Zero Dawn? Чи може вам більше хотілося б дізнатися про те, що у Fallout 76 розробники планують додати маленьких улюбленців? Залишайтеся з Geek.Informator, та будьте в курсі останніх анонсів!