Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Анонсовано дві нові гри за мотивами «Доктора Хто»

Прибульці, дивні створіння, купа досліджень і загадок та незвичайні пригоди чекатимуть на фанатів.

Докто Хто

Компанія Maze Theory разом із BBC Studios анонсували дві нові гри за всесвітом відомого Доктора Хто (Doctor Who). Обидва проєкти вийдуть навесні наступного року.

Пригодницька гра Doctor Who: The Edge of Reality стане сиквелом попереднього VR-проєкту — Doctor Who: The Edge of Time. Тайтл вийде на PC, PS4, Xbox One та Switch. Проєкт принесе оновлений ґеймплей, нових монстрів та невідомі до цього світи.

Вам доведеться озброїтися звуковою викруткою та відправитися на місію з врятування всесвіту. Гравцям доведеться об’єднатися з Десятим та Тринадцятим Доктором. Девід Теннант та Джоді Віттакер власне й озвучать своїх персонажів.

Друга гра — це Doctor Who: The Lonely Assassins, яка створюється для мобільних пристроїв та Switch. Розробляє її малазійська студія Kaigan Games. У ній переважає концепція «знайденого мобільного телефону». Вивчаючи його вміст, ґеймери мають розкрити таємницю дивних подій, що відбулися в покинутому будинку. Мова йде саме про дім із серії Blink серіалу «Доктор Хто». Це один із найбільш популярних епізодів, оскільки саме там уперше з’являються моторошні на знакові вороги Доктора — Янголи, що плачуть (статуї, які насправді є створіння з іншого виміру, що кам’яніють під прямим поглядом, але можуть закинути вас далеко в минули одним лише дотиком).