Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Анонсовано новий люксовий iPhone 12 Pro Musk be on Mars

Він містить у собі шматок корабля Crew Dragon компанії SpaceX, який нещодавно повернувся з космосу, та особистий автограф Ілона Маска!

Ілон Маск

Компанія Caviar представила майбутній iPhone «люксової» версії. Він присвячений компанії SpaceX, Ілону Маску та нещодавньому запуску ракети Crew Dragon у космос разом із людьми на борту.

Новинка отримала назву iPhone 12 Pro Musk be on Mars. З назви зрозуміло, що базуватиметься пристрій на новій моделі смартфону від Apple, проте його ще навіть не представили офіційно. Хоча, кого це хвилює.

У будь-якому випадку, модель робитиме акцент на дизайні та унікальним матеріалам. На задній кришці буде об’ємний малюнок ракети та космосу, а також внизу буде красуватися особистий підпис Ілона Маска. Водночас у корпус вмонтовано невеликий шматок із того самого Crew Dragon, який не так давно тільки повернувся з космосу разом з астронавтами.

Сам корпус зроблять із титану, а малюнок додадуть за допомогою лазерного гравіювання. Партія буде дуже лімітованою, і складатиметься з усього 19 екземплярів. iPhone 12 Pro Musk be on Mars на 128 ГБ коштуватиме 4 990 доларів. Версія з трохи більшою потужністю обійдеться в 5 450 доларів.