😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Анонсовано спін-офф «Американської історії жахів»

Тепер фанатів чекають нові історії не в кожному сезоні, а в кожній серії!

American_Horror_Story

«Американська історія жахів» — це своєрідний серіал-експеримент. Кожний сезон представляє собою абсолютно нову історію. Усі вони беруть свій початок у першій серії сезону й закінчуються в останній. Лише іноді автори дозволяють собі такий-собі «кросовер» між сезонами, об’єднуючи тематики.

11-го травня шоуранер Райан Мерфі на своїй сторінці в Instagram розповів, що вже почав роботу над спін-оффом серіалу. Він називатиметься «Американські історії жахів». Сюжетні подробиці проєкту поки не розголошується, але деякі деталі вже є.

Це має бути серіал, кожен епізод якого триватиме приблизно годину. У ньому також трохи змінюється й основний принцип оригінального проєкту: нові історії тут будуть не в кожному сезоні, а в кожній серії. Проте, усі вони об’єднані тематикою привидів. Можливо, у проєкті з’являться й герої оригіналу, але про це мови пока не йшло.

Нагадуємо, що коронавірус може вплинути на тему 10-го сезону «Американської історії жахів». Справа в тому, що через пандемію творці шоу пропустили важливі для проєкту погодні умови.