Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Антирейтинг серіалів 2019-го року від Metacritic: хто став найгіршим?

Що ж, іноді навіть у Netflix, Apple та Fox наступають «темні» часи, і їх проєкти потрапляють до антирейтингів.

найгірші серіали

Ресурс, який займаються збором відгуків та інформації різного виду проєктів, починаючи від фільмів, закінчуючи музичними композиціями, оприлюднив свій антирейтинг серіалів. Metacritic орієнтувався на відгуки критиків на своїх сторінках, у зв’язку з чим побуваний ТОП-10 найгірших телевізійних шоу обирали фактично самі глядачі та експерти.

Отже, найгіршими у 2019-му році стали:

10 місце: Truth Be Told («Чесно Кажучи») — 46 балів із 100.

Серіал від Apple. Його розробляли за сюжетом роману Are You Sleeping. У ньому розповідається про журналістку, яка отримала всесвітню славу завдяки розкриттю резонансного вбивства. Через 18 років у справі знаходяться нові деталі, і тепер їй доведеться побачитися з тим, кого вона відправила до в’язниці.

9: місце: Bluff City Law («Міський Закон Блефу») — 46 балів із 100.

Серіал про адвоката, який разом зі своєю дочкою намагається відстоювати найважчі судові справи. Проте, згодом він потрапляє до в’язниці, а дочка має розібратися в цьому.

8 місце: Lindsay Lohan’s Beach Club («Пляжний клуб Ліндсі Лохан») — 45 балів із 100.

Американське реаліті-шоу. Як можна зрозуміти з назви, головну роль у ньому виконала Ліндсі Лохан. Критики стверджують, що акторка — єдине досягнення серіалу.

7 місце: Chambers («Палати») — 45 балів із 100.

Серіал Netflix, що оповідає про дівчину, якій зашили чуже серце. Головна героїня намагається з’ясувати, кому належав орган, і за час свого розслідування починає змінюватися. Критики оцінили ідею, але все інше їм не сподобалося. Як підсумок, Netflix закрив шоу після першого ж сезону.

6 місце: Almost Family («Майже Сім’я») — 38 балів із 100.

Критиків збентежив сюжет і концепція серіалу, згідно з якими доктор із планування вагітностей використовував власну сперму для запліднення більше сотні людей.

5 місце: See («Бачити») — 37 балів із 100.

Незважаючи на величезні бюджети (по 15 мільйонів доларів на серію) і Джейсона Момоа в головній ролі, серіалу «Бачити» від Apple не вдалося вразити глядачів і журналістів. Сюжет оповідає про постапокаліптичне майбутнє, у якому люди повністю втратили зір.

4 місце: The Masked Singer («Співак у Масці») — 36 балів із 100.

Американське музичне реаліті-шоу, у якому виходять на сцену артисти та прикривають свої обличчя масками тварин.

3 місце: Another Life («Інше життя») — 33 бала зі 100.

Критики відзначають, що сценарій серіалу про команду вчених, які досліджують загадковий артефакт, вийшов нудним і нецікавим.

2 місце: The Hills: New Beginnings — 27 балів із 100.

Спроба переосмислити американське реаліті-шоу «Голлівудські пагорби» від MTV з тріском провалилася.

1 місце: The I-Land («Земля-I»).

Автори шоу спробували обіграти ідею серіалу Lost: кілька людей виявляються на безлюдному острові й намагаються вижити — при цьому ніхто з них нічого не пам’ятає. Журналісти мало не одноголосно назвали The I-Land «гіршим серіалом, що їм доводилося дивитися».