😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Араґорн із «Володаря перснів» міг бути Росомахою замість Г’ю Джекмана в «Людях Ікс»

Актор відмовився від ролі, і тепер нарешті розповів, чому він так вирішив.

Араґорн

Віґґо Мортенсен, який найбільше відомий широкій аудиторії за роллю Араґорна в трилогії «Володар перснів» міг зіграти Росомаху у фільмі «Люди Ікс» Браяна Сінґера. Проте, актор відмовився від пропозиції. Нещодавно він завітав до подкасту Happy Sad Confused, де розкрив причини такого рішення.

Я не жалкую про це. Я думаю, що він [Г’ю Джекман] відмінно впорався, і ніхто не може уявити собі актора, який зіграв би краще, ніж він.

Віґґо Мортенсен

Актор зазначив, що йому не сподобалася ідея грати одного й того ж героя у величезній серії фільмів. Крім цього, на його рішення також вплинув і син актора Генрі, якому не сподобався сценарій «Людей Ікс».

Тоді мене турбувала ідея зніматися в нескінченних фільмах з одним і тим же героєм. Я нервував із цього приводу. Було ще кілька проблем, але більшість із них я залагодив. Коли я пішов на зустріч із режисером, я також узяв із собою Генрі — як експерта і свого роду талісман на удачу. У глибині душі я думав, що він теж може чогось навчитися, тому що я дав Генрі прочитати сценарій, і він сказав: «Це неправильно. Усе повинно бути не так».

Віґґо Мортенсен

Потім почалася довга розмова режисера з Генрі, і перший довго намагався пояснити синові актора, чому ж він пішов на деякі розбіжності з каноном. У підсумку останній виділив декілька критичних пунктів, але ніхто б їх і не виправив. Сам Віґґо Мортенсен узяв це все до уваги й таки відмовився від участі в проєкті.