Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Армія США заманювала ґеймерів на службу фейковими роздачами ігрових девайсів на Twitch

Хотів виграти контролер для консолі — «виграв» солдатську форму, автомат та роки служби…

Армія

Армія США проводить власні трансляції на Twitch. Там вона агітує потенційних новобранців стати частиною військ. Схоже, звичайні методи виявилися не дуже ефективними, бо представники каналу вирішили піти радикальним шляхом. Логіка доволі проста: не вийшло переконати, то можна заманити обманом.

На каналі проводилися начебто роздачі контролерів для консолей. За даними видання Kotaku, у чаті трансляції оголошувалося про те, що кожен бажаючий може виграти Xbox Elite Series 2. Для цього потрібно тільки зареєструватися для участі в конкурсі. Проте, посилання вело прямо на сторінку для вступу в армію США. Додаткової інформації щодо конкурсу там точно не було.

Коли користувач заповнював таку формулу, він фактично давав згоду на те, що до нього можуть прийти зі спеціальної комісії, та почати з ним обговорення його майбутньої служби. Ні, їх не забирають одразу до армії, як тільки вони натискали кнопку «зареєструватися», але, скажімо так, вони ставали на крок ближчими до вступу у війська.

У зв’язку з такою ситуацією користувачі почали активно скаржитися на канал армії США. Вони зверталися до представників Twitch з нагадуванням про те, що будь-який інший канал за таке вже давно б заблокували. Платформа у свою черга висунула каналу армії попередження про те, що такі фейкові роздачі порушують правила користування сервісом. Адміністратори каналу поки відповіді на ситуацію не дали.