😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Автор «God of War» розкритикував ґеймера за прояв расизму

Усе через відеозвернення до розробників, що підтримують BLM рух.

Корі Барлоґ

Нещодавно один із користувачів Twitter під нікнеймом Dave опублікував відеозвернення до розробників, які підтримують Black Lives Matter рух. У ролику ґеймер задає делікатні питання та висловлює свою думку щодо компаній-розробників, які підтримують прояви безладу та мародерства, котрі прикривають політичною течією.

Ось, як саме Dave пояснює свою позицію щодо ситуації в США:

Я говорив про це протягом декількох років, і події останнього тижня показали важливість теми. Я більше не можу в здоровому глузді підтримувати ігрові компанії, які ненавидять таких як я й хочуть моєї смерті. Я більше ніколи не куплю ігрову консоль. Якого біса я маю платити шматкам лайна, які виступають проти білих, і хочуть побачити мене мертвим? Це вирішено. Мені 37 років. Я грав і підтримував ігрові компанії скільки себе пам’ятаю.

Навіщо мені давати вам хоча б ще один цент, коли ви просуваєте неправдиві висловлювання й підтримуєте агресивних і протестуючих мародерів? Вони ховаються за ідеєю справжнього політичного руху. Але вони звичайні злочинці. З мене досить. Теперь у мене відібрали улюблену справу, яка приносила хоча б трохи задоволення. Усе тому, що вам знадобилося виступити проти білих і мого народу.

З мене досить, йдіть лісом!

Реакція на таке відеозвернення не змусила на себе довго чекати. Відповідь надав не абихто, а сам Корі Барлоґ, один з авторів відомої «God of War». Корі досить коротко відповів розлюченому ґеймеру написавши:

Якщо ви дійсно роздратовані через нашу віру в рівність, то бувайте. Ніхто за вами сумувати не буде.

Як і очікувалося, аудиторія сторінки Берлога цілком підтримала розробника. Також у коментарях прихильники цікавилися, які саме компанії можна вважати «антібілими» та звернули увагу Корі на те, що свої погляди автор відео висловлює не вперше.