Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Автор Gotham Knights розповів, чому в грі головними злодіями стануть представники Суду Сов

Тут є доволі чітка логіка між смертю Бетмена та активністю Суду Сов.

gotham-knights

Креативний директор Gotham Knights Патрік Реддінґ під час інтерв’ю для Comicbook розповів трохи про гру. Мова в основному йшла про деякі ідеї проєкту та причини їх реалізації. Наприклад, чому ж головними противниками Сім’ї Бетмена стали представники Суду Сов?

У коміксах вони формують таємну спільноту, що таємно керує Ґотемом. До неї входить тільки «еліта», що має чималу владу. Раніше Суд не з’являвся в іграх про Темного лицаря, але тепер він покаже себе. Усе через те, що Бетмена більше не з нами…

У Суді Сов є щось магічне та особливе, це новий елемент лору «Бетмена». І це вдале рішення, тому що ми починаємо гру із шокуючого події й задаємо питання, що за підсумком відбудеться з Ґотемом. Можна уявити безліч речей, але в нашій інтерпретації в Ґотема більше немає «стіни», яка захищала жителів від всякого непотребу. А Суд Сов, який весь цей час ховався в тінях, раптово почав діяти.

Патрік Реддінґ

Окрім цього справа в нових захисниках міста. Вони — молоді, активні, та іноді приймають надто необдумані рішення. Як каже Патрік, вони іноді не приймають «філософію» Темного лицаря. Водночас Суд Сов є найкращим антагоністом для них, адже це дуже стара корумпована сила, яка діє обережно та жорстко, обдумуючи кожний свій хід.

Gotham Knights очікується у 2021-му році. За сюжетом Бетмен помирає, а на його місце стають його учні.