😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Автор Yakuza заявив, що фільм за його франшизою він дозволить зняти тільки якщо йому сподобається сценарій

Такий-собі конкурс «вразь розробника гри, й отримай право зняти фільм».

Yakuza

Минулого тижня стало відомо, що SEGA вирішила знову попрацювати над екранізацією серії ігор Yakuza. Цього разу виробництво передадуть у сторонні руки, але поки картина немає нічого — ні сценаристів, ні режисера, ні акторського складу.

Не залишився осторонь і творець серії ігор Тосіхіро Наґосі. На панелі в рамках TGS 2020 він заявив, що не згоден на будь-який фільм. Перед тим, як він погодиться віддати картину в розробку, він хоче бачити сценарій. Йому має сподобатися задум, аби він погодився дати «зелене світло» такому фільму.

Ми отримали пропозицію з Заходу й над фільмом за Yakuza тепер працюють у Голлівуді. Зазвичай у таких угодах існує дві сторони: одна хоче ліцензію, а друга володіє IP. Звичайна бізнес-угода. Але я самого початку дав зрозуміти, що якщо вміст вийде не дуже й мені не сподобається, тоді я будуть проти цього задуму.

Я одразу був гранично відвертим на цю тему. Я сказав їм, що фільм отримає зелене світло, якщо він дійсно вийде хорошим. Тому ця угода дещо відрізняється від інших таких же. Я не думаю, що фільм по Yakuza повинен бути зроблений просто для галочки.

Тосіхіро Наґосі

Розробкою цієї адаптації займатиметься 1212 Entertainment та Wild Sheep Content. Продюсуванням займуться Ерік Бармак, Роберто Ґранде та Джошуа Лонґ. Якщо, звичайно, буде що продюсувати взагалі. Поки про фільм нічого більше невідомо.