😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Автори «Мандалорця» вже тиждень ведуть «війну» проти фанатів через малюка Йоду та його голод

Куштування жаб’ячої ікри обернулося для малюка Йоди шквалом крити та скарг. У чому ж справа?

Мандалорець

Ця історія починається з виходу другого епізоду другого сезону «Мандалорця». Якщо коротко, то в одній зі сцен головний герой та Дитя зустрічають Леді-жабу — рептилоподібного гуманоїда. Їм потрібно доставити її до вказаного місця, але разом із тим вони мають ще й перевезти її ікру, яку вона називає останньою надією на продовження роду.

Фактично, ікра ця до оплодотворення є звичайним продуктом життєдіяльності рептилії, як, скажімо, курині яйця. Малюк Йода не зміг втримати свій голод, та в процесі перевезення скуштував пару ікринок.

Тут і починається скандал. Творці серіалу отримали велику кількість скарг у свою адресу через таке комедійне рішення. Здебільшого невдоволення виражали матері, які вбачають у цій ситуації не смішний момент, а сцену, де малюк Йода майже не поїдає дітей Матері-жаби.

Я мама. Зовсім не смішно чути, як мама-жаба вдавалася в подробиці про те, наскільки важливі для неї її яйця, і доводиться спостерігати, як їх з’їдають у трьох окремих випадках.

Один із коментарів щодо цієї ситуації

Дійшло це все до того, що деякі фанати навіть пообіцяли авторам, що спалять усі сувеніри з малюком Йодою, якщо в наступній серії він знову буде їсти ікру Леді-жаби. Інші взагалі хочуть «перестати любити цього персонажа, та і взагалі перестати дивитися серіал».

Варто зазначити, що малюк Йода й до цього не дуже розрізняв продукти харчування та… що завгодно. Він міг їсти живих створінь чи їхні яйця. Наприклад, у цьому ж епізоді він скуштував ще і яйця павуків, але тут скарг не було.

На захист малюка стали автори проєкту. Креативний арт-менеджер Lucasfilm Філ Шостак виклав свою точку зору на ситуацію, а точніше, спробував пояснити, чому тут не було нічого поганого з боку малюка.

До речі, у десятому розділі чітко сказано, що яйця Леді-жаби такі самі, як і курині яйця, які багато хто споживає в їжу. Проте очевидно, що плід куриного яйця не є розумним створінням, а Дитя, що їсть яйця — лише комедійний елемент.

Схоже, такий елемент не всім припав до душі. У будь-якому випадку, поки переконати фанатів у тому, що нічого настільки поганого в цій сцені не було, поки не вдалося. Сьогодні, 13 листопада, має вийти третя серія. Навряд чи автори й без цього намагалися б знову використовувати елемент із поїданням яєць Дитям, адже тут усе сказано, але тепер це буде взагалі небезпечним для репутації серіалу.