😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Автори серіалу «Чорний список» вирішили перетворити фінал сезону на анімований комікс

До чого тільки не доводиться вдаватися в такі часи…

Blacklist

«Чорний список» — це американський серіал від NBC про агента ФБР, що співпрацює з розшукуваним колишнім оперативником для того, аби ловити особливо небезпечних злодіїв. 20-го лютого творці продовжили шоу на восьмий сезон.

Проте відзняти фінал сьомого вони не встигли, оскільки несподівано прийшов коронавірус. За даними Variety, закінчити сезон його автори вирішили за допомогою анімації, аби не відкладати серію. Таке рішення прийняли через те, що працювати над проєктом усім доводиться вдома.

Частину серії все ж таки вже відзняли, тому мова йде тільки про появу анімаційних сцен, що виконають у стилі коміксових замальовок. Для цього виконавці ролей зі свого дому записували потрібні репліки, а аніматори та художники віддалено створюють зображення. Що з цього вийде? Побачимо.

Коронавірус уже багато на що встиг вплинути. Тепер він може змінити навіть тему 10-го сезону «Американської історії жахів». У цей час Крістофер Нолан продовжує боротьбу за відкриття кінотеатрів якомога швидше за допомогою спеціальних методів.