Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Автори Valorant збираються випускати нових агентів кожні два місяці

Також розробники розповіли про нові карти, бойові перепустки, скіни, режими та багато іншого.

valorant

Розробники шутеру Valorant від Riot Games оприлюднили свій новий «щоденник». У ньому вони поділилися своїми планами на підтримку проєкту, а також про принципи введення нового контенту.

Замість «сезонів» у грі будуть так звані «епізоди», які триватимуть по шість місяців. Кожен із них ділитиметься на три акти (по два місяці кожен). Нових агентів додаватимуть на початку кожного акту. Виходить, що на нас очікує по шість агентів щороку.

Проте, автори не збираються бездумно запихувати всіх, кого вважають того вартими. Вони обіцяють прислуховуватися до думки ґеймерів. Це впливатиме не тільки на здібності та вигляд самих персонажів, але й на їхню кількість. Можливо, у якийсь момент спільнота скаже «досить», і більше додавати не будуть. Поки це лише припущення.

Епізоди та акти додаватимуть проєкту трохи сюжету. Водночас кожен акт супроводжуватиметься введенням нової бойової перепустки. Скіни та інші косметичні предмети, що не входять у перепустку, збираються додавати кожні тиждень-два. Що ж стосується нових масштабних функцій, включно з картами, то їх вводитимуть на початку кожного епізоду (тобто, раз на півроку).

Команда також працює й над новими режимами. Як часто вони виходитимуть — поки невідомо, але найближчий може з’явитися до початку другого епізоду.