😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Бенедикт Камбербетч повернеться до ролі Доктора Стренджа в фільмі «Людина-павук 3»

Схоже, він замінить Тоні Старка на посту наставника Пітера Паркера.

Marvel

Бенедикт Камбербетч, який грає Доктора Стренджа в кіновсесвіті Marvel, повернеться до своєї ролі в новій картині про «Людину-павука». Саме його персонаж стане новим наставником для «доброзичливого сусіда», перейнявши естафету від Тоні Старка та Ніка Ф’юрі. Новий фільм про «павучка» не збирається зупинятися та продовжує поповнюватися зірками: повернення Джеймі Фокса на роль Електро, Джонатан Сіммонс зіграє Джея Джона Джеймсона. Ходять чутки, що й Містеріо також повернеться в новій картині, а тепер і Доктор Стрендж.

Хоч Sony та Marvel ще не надали ніяких коментарів щодо цієї інформації, вибір у сторону персонажа Бенедикта є цілком логічним, адже він є популярним актором, що зробить додаткову рекламу картині. Та і про здібності Стренджа забувати теж не варто.

Зйомки «Людини-Павука 3» мають початися вже наприкінці жовтня в Атланті, майже одночасно зі стартом роботи над сиквелом самого «Доктора Стренджа» в Лондоні. Тому не зрозуміло, як Бенедикт Камбербетч зможе поєднати зйомки в цих двох фільмах. Прем’єра «Людини-Павука 3» запланована на грудень 2021 року, якщо її знову не відкладуть.