😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Bethesda відмовила Nvidia щодо додання Skyrim до GeForce Now

Парад відмов продовжується.

Незважаючи на те, що стримінгова платформа GeForce Now змогла набрати понад мільйон користувачів за короткий строк, у компанії Nvidia вже на старті виявилися проблеми з розробниками ігор.

Раніше мережею вже ширилася інформація, що каталог проєктів від Activision Blizzard був видалений із бібліотеки GeForce Now через вимогу американської компанії. За інформацією прес служби Nvidia, між сторонами виявилося дивне «непорозуміння». Між компаніями не було комерційної угоди щодо додання каталогу від Activision Blizzard, але ігри розробника були доступні під час бета-тестування платформи. Nvidia вважала. що попередня угода розповсюджується й на «випробувальний строк» після офіційного релізу, але представники Activision Blizzard мали інший погляд щодо цього.

Після виходу з бета-версії GeForce Now не мав каталогів проєкті від Capcom, EA, Konami, Remedy, Rockstar і Square Enix. Наразі до «параду відмов» приєдналася й компанія Bethesda. Цікавим фактом є те, що творці Skyrim ніяк не прокоментували таке рішення.