😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Бетмен проти трьох Джокерів: з’явився фанатський трейлер історії Темного лицаря

Як виглядало би протистояння Бетмена та одразу трьох версій його запеклого божевільного ворога.

Бетмен

На YouTube-каналі Eli Q вийшов доволі цікавий трейлер до фільму Бетмена. У ньому Темний лицар вимушений протистояти не одному, а одразу трьом Джокерам. Усі версії взяти з кіновсесвіту DC. Зауважимо, що ,на щастя для самого супергероя, такого фільму не існує.

Цей фанатський трейлер фактично «зліплений» із фрагментів, узятих із трьох різних картин. Наприклад, самого Бетмена автор узяв зі стрічок, у яких цю роль виконував Бен Аффлек. Джокери ж «прийшли» в образах Хіта Леджера («Темний лицар»), Джареда Лето («Загін самогубців») та Хоакіна Фенікса (власне, «Джокер»).

До ролику також потрапила Гарлі Квінн у образі Марґо Роббі. Зауважимо, що в коміксах Бетмену таки доводилося протистояти трьом версіям свого головного ворога, але тут мова йде про зовсім інші образи, узяті саме з кіно.

Звичайно, такий фільм побачити нам не вдасться, але от глянути оригінальні історії – це завжди «будь-ласка». Та що робити, якщо в кінотеатрах дістали постійно заважаючі сусіди по кріслах, а вдома також постійно відволікають? Хочемо запропонувати вам вихід! Наприклад, ви могли б завітати до Кінобоксу. Там ви або самі, або ж з друзями зможете дивитися що завгодно, і ніхто вам не завадить. Якщо набриднуть фільми, можна сісти та просто пограти в PS4! Ми самі там були, та ось нещодавно розповідали про свої враження.