😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Бетвумен: Рубі Роуз, виконавиця головної ролі, покидає проєкт

Автори тепер шукають акторку з ЛГБТ-спільноти.

Рубі Роуз

Рубі Роуз відмовилася від головної ролі в серіалі «Бетвумен», одразу ж після закінчення першого сезону. Автори проєкту не планують через це скасовувати зйомки другого сезону. Як повідомляє видання Deadline, історію продовжать з іншою акторкою.

Чому Рубі вирішила піти із серіалу наразі не пояснюють. Однак відомо, що виконавиця ролі дуже довго обдумувала це рішення.

Я прийняла дуже важке рішення не повертатися в «Бетвумен» у наступному сезоні. Воно не було легковажним, оскільки я дуже поважаю акторів, знімальну групу і всіх, хто брав участь у створенні шоу. Дякую всім, хто зробив перший сезон успішним — я щиро вдячна.

Рубі Роуз

Прихильники пов’язують вихід акторки з проєкту з травмою. Нещодавно Рубі зробили операцію на хребті. Однак Deadline спростовує таку версію, запевняючи, що на таке її рішення не вплинув стан її здоров’я.

Warner Bros. Television у спільній з Berlanti Production заяві підтвердили, що на заміну шукають акторку з ЛГБТ-спільноти. Творці планують трохи допрацювати образ головної героїні.

Зараз «Бетвумен» за рейтингом The CW займає третю позицію за популярністю. Дві перші займають серіали «Стріла» і «Флеш».

Можливо, через ононовлення акторського складу прем’єра затримується. За попередньою інформацією реліз має відбутися на початку 2021 року.