😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Білл Ґейтс прокоментував теорію «змови» щодо чіпування населення

Він усе ж таки вирішив звернути увагу на звинувачення в тому, що він навмисно ввів коронавірус, аби мати легальний спосіб прости «зондування».

Білл Ґейтс

Коли коронавірус тільки починав розповсюджуватися, а в ЗМІ постійно з’являлися нові подробиці щодо нього та можливої вакцини, з’явилися в мережі й нова теорія «змови». Дехто почав просувати ідею того, що у всьому цьому винен Білл Ґейтс.

Справа в тому, що мільярдер ще п’ять років тому попереджував про можливу пандемію. Також вони з його дружиною підтримують фонд, що займається медициною та вакцинацію. Ну і звичайно, він напряму пов’язаний з IT-індустрією та сучасними технологіями.

Об’єднавши все це до купи дехто прийшов висновку типу «ось, усе ж очевидно, Білл Ґейтс хоче просто чіпувати населення!». Схоже, ці теорії дійшли й до самого Білла, і він вирішив прокоментувати їх.

Я ніколи не займався подібними мікрочіпами. Доволі важку заперечувати таке [чутки — Прим.], тому що це так нерозумно чи дивно.

Білл Ґейтс

Він також висловився про те, що такі чутки можуть сповільнювати формування групового імунітету населення через вакцинацію. Звичайно, це питання буде актуальним, коли її зможуть створити. Також він вважає, що коли вакцина буде готовою до виробництва, то її варто розділити спочатку в країни з більш слабкою інфраструктурою.