😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Більше Бетменів: Майкл Кітон може знову зіграти роль Брюса Вейна

Основою нового фільму буде концепція мультивсесвіту.

Майкл Кітон

Майкл Кітон веде перемовини з Warner Bros. щодо своєї участі в майбутньому сольнику Флеша в ролі Бетмена. Майже 30 років минуло відтоді, як актор востаннє зіграв супергероя у фільмах Тіма Бертона. Про це повідомляє видання The Wrap.

З даними джерела, перемовини з Майклом перебувають на дуже ранній стадії. Інформації щодо того, наскільки великою буде роль актора наразі немає.

Сюжет «Флеша» повинен познайомити широку аудиторію з ідеєю мультивсесвіту, яка є основою коміксів DC. Кітон, швидше за все, виконає роль Бетмена з однієї з паралельних реальностей і виступить у якості наставника для молодих героїв. Флеша зіграє Езра Міллер, який уперше з’явився в цьому образі в «Лізі Справедливості». Зніматиме картину режисер обох частин «Воно» Андерс Мускетті.

Ідеєю для сюжету слугуватиме комікс «Парадокс Флешпоінта». Там персонаж повертається в минуле, аби врятувати свою матір від загибелі, але випадково створює новий всесвіт.

Майкл Кітон грав Бетмена востаннє в сиквелі Тіма Бертона «Бетмен повертається» 1992 року. Після цього студія вирішила розірвати контракт із режисером, а Кітон відмовився зніматися в нових фільмах.

У  той же час, як ми повідомляли раніше, щодо ролі Бетмена у тому ж фільмі також розглядається і Джеффрі Дін Морґан. Цікаво й те, що він уже грав батька Брюса Вейна у фільмі «Бетмен проти Супермена», а у Флешпоінті Бетменом буде саме Томас Вейн. Можливо, мова зараз йде про вибір між цими акторами, або ж Морґан гратиме Темного лицаря у Флешпоінт-версії, а Майкл Кітон – у нашій версії світу.