😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Більшу частину епізодів продовження «Декстеру» поставить режисер, що працював над оригінальним шоу

Також є деякі нові коментарі від шоуранеру щодо нового сезону.

dexter

За даними The Hollywood Reporter, виконавчим продюсером та режисером шести з десяти серій нового сезону «Декстера» стане Маркос Сіґа. Він уже працював над серіалом, і ставив дев’ять серій оригінального шоу. Також він брав участь у створенні «Щоденників вампіра», «Справжньої крові», «ти», «Бетвумен» та інших.

Сюжет прямого продовження проєкту розгортатиметься за 10 років, після фіналу оригінальних сезонів. Декстера Морґана вважають зниклим без вісті в урагані «Катріна», а сам він живе під вигаданим ім’ям далеко від Маямі.

Шоуранер нових епізодів Клайд Філліпс каже, що історію фактично почнуть «з нуля», але сюжет покаже зв’язок із попередніми подіями та 10-річною перервою. Також шоуранер прокоментував і фінал франшизи, який не дуже сподобався фанатам, та прокоментував заплановане завершення нового сезону.

Що стосується фіналу нової історії, то він точно не буде повторювати кінцівку, на якій завершився серіал у 2013 році, і для нас це прекрасна можливість написати другий фінал.

Відродження проекту дає нам можливість налагодити відносини з глядачами після фіналу серіалу, який тоді зазнав гострої критики. Ми нічого не виправляємо й не збираємося зраджувати шанувальників і говорити, мовляв «Ой, це все був усього лише сон». Те, що сталося в перші вісім років, відбулося в перші вісім років.

Клайд Філліпс

Почати виробництво нових серій, та й випустити їх, планують у 2021-му році.