Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

«Бладшот» із Віном Дізелем офіційно отримає продовження

Низькі оцінки критиків та пандемія не завадили фільму «взяти своє».

Бладшот

Продюсер фільму «Бладшот» та голова компанії DMG, що тримає видавництво Valiant Entertainment, яке випускає серію коміксів про цього героя, Ден Мінц розповів про плани на створення сиквелу картини. Він вважає, що фільм вийшов доволі успішним. Це при тому, що через введення карантину його довелося випустити в цифровому форматі вже за тиждень після старту прокату.

Стрічка вийшла в березні, та в кінотеатрах встигла заробити тільки 37 млн доларів. При цьому на його створення пішло 45 мільйонів. Проте, «цифра» допомогла значно покращити результат фільму. За словами Дена, цього навіть достатньо, аби таки взятися за розробку продовження історії героя Віна Дізеля.

Думаю, що «Бладшот» виявився досить успішним — багато його подивилися, фільм дуже добре показав себе в довгостроковій перспективі. При цьому для оцінки його результатів не можна використовувати методики, які кіноіндустрія виробила до Covid-19.

Чи повернуться Він Дізель і інші до роботи над продовженням? Так, тому що фільм добре прийняли — просто про це не дуже відомо, так як «Бладшот» домігся успіху в непрозорому середовищі, де немає таких засобів оцінки, як касові збори в кінотеатрах.

Ден Мінц

Фільм розповідає про морського піхотинця Рея Ґаррісона, якого вбили злочинці. До життя його повернула корпорація, що використовує технології для «лікування» та посилення людей. Завдяки цілій купі маленьких нанороботів всередині, головний герой отримує надприродні здібності, але втрачає пам’ять.

Разом із Віном Дізелем у картині знялися Ейса Ґонсалес («Малюк на драйві») та Ґай Пірс («Пам’ятай»). «Бладшот» критики оцінили доволі слабо — у нього тільки 30 % свіжості на Rotten Tomatoes.