😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Blizzard: «цікавинки», які вже чекають на всіх користувачів

Безкоштовні герої, бонуси та нові предмети.

Blizzard

Компанія Blizzard Entertainment у своїх офіційних Twitter-акаунтах проєктів World of Warcraft, StarCraft та Heroes of the Storm опублікувала пости з інформацією про бонуси та акції, що чекають на прихильників ігор. Як зазначає компанія, під час карантину є можливість провести час із користю для своїх віртуальних аватарів.

У World of Warcraft буде діяти постійний «баф», який збільшує кількість одержуваного досвіду на 100 відсотків. Посилення має назву «Вітер Мудрості» і прекрасно працює з бонусами від наслідних предметів.

Такий «баф» дозволить доволі швидко підняти рівень свого персонажа. У повному обсязі використати «Вітер Мудрості» зможуть гравці, що тільки створили своїх героїв. Щодо ванільного World of Warcraft, даний «баф» не поширюється на версію Classic. Отримувати більше досвіду можна до 20 квітня.

Для тих, хто вже має максимальний рівень, Blizzard опублікувала керівництво, у якому розповіла, як потрапити до нових територій, отримати новий легендарний плащ Ашжра’камас та зустрітися з Н’Зотом.

Прихильникам Heroes of the Storm також підготували «цікавинки». Усім користувачам гри надали безкоштовний доступ до всіх героїв до другого квітня.

Користувачі StarCraft II також отримали деякі бонуси. У кооперативних сценаріях тепер зняті всі обмеження стосовно рівня командирів. Тож тепер можна все спробувати абсолютно безкоштовно до другого квітня.