😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Блогер звернувся по допомогу до супергероїв з DC та Marvel

Моральна підтримка, якої іноді нам так не вистачає.

Marvel та DC

На початку березня блогер Райан Сі опублікував у своєму Twitter-акаунті незвичайне звернення до супергероїв із всесвітів DC та Marvel. Нещодавно його небіж, який є фанатом коміксів та фільмів, переніс тяжку операцію на мозок. Райан Сі вирішив, що було б круто, якби кумири його племінника побажали йому якнайшвидшого одужання.

Хочу попросити про допомогу, Marvel і DC Comics. Мій 12-річний племінник величезний фанат супергероїв. У четвер у нього була екстрена операція на мозку і він був би в захваті, якби хто-небудь із героїв побажав йому одужувати. Просто хочу зробити щось приємне для нього.

Пост блогера почав швидко набирати популярність і привернув увагу голівудських зірок Марка Гемілла та Райана Рейнольдса. Також на прохання Райана Сі відгукнулися художник Мікель Янін, автори коміксів Том Тейлор і Том Кінг та акторка Леслі-Енн Брандт, відома за участю в серіалі «Люцифер».

Привіт, Райан! Хочу, щоби ти знав, що прямо зараз мої думки з тобою. Я знаю, що ти скоро одужаєш. Просто пам’ятай: Сила завжди буде з тобою. Усього найкращого, твій друг Марк.

Я тільки за. Як його звуть?

Його звуть Ентоні. Він точно зійде з розуму! Величезне спасибі!!!

Мейзікін тут. Будь ласка, скажи йому, що він неймовірно сміливий. Я вболіваю за нього.

Людина-павук каже: «Швидше одужуй, друже!» (Це я його намалював, тому можу говорити за нього).

Усього найкращого, друже. Пам’ятай, Бетмен на твоєму боці.

Гей, приятелю! Чув, у тебе була операція. Я теж там був, але не хвилюйся. Ми, герої, дуже міцні.