Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Бойова перепустка десятого The International за Dota 2 уже в продажі

Створення гільдій, міні-ігри під час паузи купа нових скінів та багато іншого!

Valve оголосила про початок продажу бойової перепустки для десятого The International за DOTA 2. Його вартість залежить від того, чи бажаєте ви спробувати власноруч «прокачувати» його, чи ж хочете скоротити свій шлях. Компендіум 1-го рівня коштуватиме вам 273 гривні, одразу 50-го рівня — 800 гривень, а 100-го рівня — 1 230 гривень.

Як і завжди, 25 % від продажів перепустки йдуть у призовий фонд турніру. На даний момент він складає 6 млн 376 тис доларів. Власники перепустки зможуть створювати гільдії, які будуть разом виконувати групові завдання, брати участь у бойових змаганнях та виконувати «замовлення на вбивства» для отримання бойових балів.

Окрім цього компендіум дає доступ до внутрішньоігрового івенту, спеціальних міні-ігор під час паузи, особливого ландшафту, двох нових особистостей для Pudge та Anti-Mage, трьом «Арканам» для Wraith King, Queen of Pain та Windranger і ще багато іншого. Звичайно, усе це доступно тільки на різних рівнях перепустки.

У Valve нагадують, що продавати Immortal-предмети з компендіуму користувачі зможуть тільки після завершення сезону бойової перепустки наступного року. Проте, усі предмети можна подарувати один раз.