😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Борат завітав на шоу Джиммі Кіммела та разом із «дочкою» залишив його без штанів

Ведучий так і не отримав відповіді на жодне зі своїх питань, зате встиг пройти «тест» на коронавірус від Бората. Без теми сексу не обійшлося.

Борат

Комік Саша Барон Коен в образі відомого своїми витівками казахстанського журналіста Бората Саґдієва завітав на шоу Джиммі Кіммела. Будь-які спроби ведучого провести інтерв’ю в запланованому форматі ні до чого не привели, але він сам разом з усіма глядачами посміялися від душі.

Спочатку Борат вирішив перевірити приміщення на наявність коронавірусу за допомогою лупи. Потім сковорідкою він успішно врятував усіх від загрози, але вирішив таки перевірити Кіммела на наявність вірусу. Для цього він запропонував йому виміряти температуру за допомогою термометру на довгій палиці.

Далі в «бій» пішла палиця зі щипцями на кінці, якою Борат вхопив ведучого за ширінку, та тягав по студії. Наступним етапом тесту було опитування. Якщо сам Джиммі не зміг задати жодного питання Борату, то останній зміг задати всі бажанні питання. Звичайно, пройшли вони в його стилі, як наприклад коли він вимагав від Кіммела імена та адреси «усіх 12 останніх проституток, з якими у ведучого був секс». Далі він запитав, чи були серед них жінки, але одразу вирішив, що навряд-чи.

Друга половина «інтерв’ю» пройшла в компанії «дочки» Бората Тутар. Вона по дорозі до зали стягнула зі стіни фотографію в рамці. Батько похвалив дочку за її навики крадійки.

Тутар церемонитися не стала, та почала вимагати в Кіммела його штани, які їй сподобалися. Ведучий було хотів запропонувати їй віддати одяг після шоу, але її це не влаштовувало. Аби якось мотивувати ведучого, Борат зняв свої штани та запропонував їх Кіммелу. У підсумку Джиммі також залишився без одягу, заховався за диван і решту інтерв’ю проводив звідти.

Ведучий зазначив, що вже бачив новий фільм «Борат 2», і залишився в захваті від нього. Після обміну жартами час інтерв’ю вийшов, і Коен разом із «дочкою» покинули студію, прихопивши стіл.

Нагадаємо, що «Борат 2» виходить уже 23 жовтня на Amazon Prime. Його повна назва звучить як «Наступний фільм про Бората: передача величезного хабара американському режиму для отримання вигоди колись славному народу Казахстану».