😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Брати Руссо вмовляли Sony, аби вона затвердила Тома Голланда на роль Людини-павука

Виявилося, що можливість реалізувати Пітера Паркера актору подарували режисери.

Джо Руссо під час інтерв’ю для британського порталу GQ розповів про кастинг на роль доброзичливого сусіда. За словами режисера, їм буквально довелося вмовляти Sony, аби вони затвердили Тома Голланда для зйомок у фільмі.

Джо зазначив, що цей процес із самого початку виявився складним, оскільки Пітер Паркер мав увійти до всесвіту Marvel у той час, коли персонажем фактично володіли Sony Pictures. Врешті-решт, студії знайшли спільну мову, але від усіх проблем це не врятувало.

Я не можу згадати інший подібний випадок, коли студії ділилися чимось настільки ж цінним, як Людина-павук. Тому кастинг був досить складним. Наприклад, стояло питання, хто буде відповідати за цей процес? Ми з Ентоні вкрай самовпевнені у своїх думках, особливо коли це стосується кастингу. У нас є свій стиль роботи, ми намагаємося його дотримуватися.

За словами Джо Руссо, Том Голланд одразу сподобався режисерам під час кастингу, але буквально довелося вмовляти затвердили актора на роль Пітера Паркера. Усе через відомість персонажу та всесвіту Marvel, оскільки це означало великий прибуток для обох студій.

Ми поговорили з Файгі про Тома Голланда, і він був радий. Потім ми пішли до Sony і нам сказали: «Давайте ще подумаємо». Було видно, що ми зустріли опір з боку Sony. Тому ми стали говорити про актора знову, і знову, і знову. Ми були невпинними у своєму прагненні пропхати його в горло студії. Все дійшло до суперечки, але Sony продовжувала тягнути час.

Усе ж таки Sony затвердили Том Голланда на роль Людини-павука й ось тепер на нас чекає вже третій фільм про доброзичливого сусіда.