😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Буде гаряче: новий сезон у PUBG — гелікоптери та небезпечний вулкан

Уперше за доволі довгий час гравцям доведеться вивчати нову карту.

PUBG

У PUBG відбулося доволі багато оновлень, проте основні аспекти залишалися незмінними. З’являлися нові механіки, зброя, засоби пересування і т.д., проте досвідчені гравці могли вже точно знати, що та де на них чекає, наскільки комфортною для ведення бою є те чи інше місце тощо. Проте, тепер навіть у цьому плані чекає на ґеймерів щось новеньке.

У гру збираються додати карту Парамо. За даними розробників, це буде «перша динамічна карта» в PUBG. Що саме під цим варто розуміти — невідомо.

Деякі висновки можна зробити з цього трейлеру-тизеру. Там ми бачимо вулканічний острів, а в жерлі кипить лава. Можливо, динаміка карти полягає в тому, що вулкан може почати виверження просто посеред гри, і ґеймерам доведеться тікати не тільки від синьої зони та інших гравців, а ще й від лави. Чи може йде лише про те, що карта може випасти вам у вигляді «до» чи «після виверження». Поки залишається тільки будувати теорії та чекати но нові подробиці від розробників.

Іншим нововведенням стануть гелікоптери. Раніше в грі був тільки наземний та водний транспорт. Оновлення стане доступне в 9 сезоні, який почнеться з 21 жовтня для PC та з 29 жовтня для консолей.