😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Бути чи не бути Left 4 Dead 3: Valve дала офіційну відповідь

Раніше дуже «товстий» натяк щодо третьої частини зомбі-шутеру зробив керівник HTC Vive. Кому ж вірити?

Почнемо спочатку: директор компанії HTC Vive Алвін Ванг Ґрейлін під час церемонії нагородження GoldenV у Китаї провів презентацію щодо своїх VR-пристроїв. Уважні користувачі на одному зі слайдів помітили список ігор, які мають вийти для них уже цього року. Першою з них стала Half-Life: Alyx, а другою — Left 4 Dead 3, яка навіть не анонсована.

Раніше також з’являлося чимало чуток про розробку третьої частини зомбі-шутеру. Інсайдери різних категорій говорили одне й те ж саме: гра в розробці. Це наштовхувало на думку, що створення гри вже є чи майже не фактом.

Проте, аби не гадати та не орієнтуватися на чутки, портал IGN звернувся з офіційним зверненням напряму до компанії Valve. Нарешті, вона дала відповідь, яка йде в розріз з усіма чутками та інсайдами: «ніхто не розробляє цю гру».

Ми чули про це протягом останніх кількох місяців. Кілька років тому ми недовго досліджували деякі можливості Left 4 Dead. Ми абсолютно точно не працюємо над чим-небудь по L4D зараз. Хтось розважається, створюючи дезінформацію, щоби розкрутити спільноту та інші [свої] канали. На жаль, зараз ми не працюємо над новою грою по Left 4 Dead.

Витяг з офіційної відповіді компанії Valve.

Звідки в такому випадку взялися всі минулі інсайди — невідомо. Звичайно, є ймовірність, що розробники просто хочуть зберігати свою роботу в таємниці, тому вводять фанів в оману. Проте, більш ймовірно, що неправдивими були саме попередні заяви, адже відповідь Valve зараз — єдина офіційна інформація про Left 4 Dead 3, але радіти прихильникам зомбі-шутеру тепер нічому.