😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

CD Project RED несподівано провела ще одну трансляцію Night City Wire

Автори Cyberpunk 2077 показали непоганий шматок ґеймплею при проходженні одного квесту на Xbox One X та Xbox Series X.

Cyberpunk 2077

Про ще одну трансляцію саме 17 листопада від CD Project RED не знав майже ніхто, та й самі її автори, схоже, не до кінця були в курсі цього. За півгодини до початку вони тільки оголосили, що така трансляція взагалі буде. У підсумку показ повністю присвятили тому, як працює гра на Xbox One X та Xbox Series X.

Під час трансляції демонструвалися фрагменти проходження квесту «Ляльковий будинок». У ньому Ві намагається знайти дівчину, що зникла. Глядачі мали змогу оцінити діалоги, стрілянину, керування транспортом, «брейнданс» та навіть Джонні Сільверхенда.

Ґеймплей на різних консоль показували по черзі, на різних фрагментах квесту змінюючи платформу. Технічних особливостей кожної з версій так і не розкрили. Оскільки ґеймплей показували в 1080p та 30 fps, то й різницю щодо роздільної здатності та частоти кадрів між консоллю побачити дуже важко.

В окремому прес-релізі представники студії зазначили, що ґеймплей на консолі Microsoft нового покоління — це версія для One X, що працює в режимі зворотної сумісності. Також розробники кажуть, що до релізу ще покажуть ґеймплей на консолях Sony.

Cyberpunk 2077 вийде на ПК, Xbox One, PS4 та Google Stadia 10 грудня. Звичайно, якщо знову не відкладуть… Оновлення, що перенесуть гру на консолі нового покоління, мають вийти у 2021-му році.