😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

CD Project RED пояснила, що пішло не так із Cyberpunk 2077

Також у студії детально розповіли про найближчі плани з виправлення ситуації та введення повноцінної підтримки консолей нового покоління.

Cyberpunk 2077

Співзасновник CD Project RED Марчін Івінскі виступив із п’ятихвилинною заявою щодо старту Cyberpunk 2077. Перш за все він підтвердив, що патч із підтримкою консолей нового покоління вийде не раніше, ніж у другій половині цього року. Схоже, до цього гра на PS5 так і буде працювати в 1080p.

Найсерйозніші проблеми з грою планують виправити в найближчі два місяці. Зробити це хочуть разом із патчами 1.1 та 1.2. Заради цього вирішили трохи відкласти випуск безкоштовних сюжетних DLC.

Крім цього студія виклала підбірку відповідей на питання, які задаються найчастіше. Зазначається, що розробники знали, що гра буде «важкою». Це зумовлюється в тому числі й щільністю деталей у відкритому світі, проте розробники «переоцінили свої сили» у випадку з консолями попереднього покоління.

Ігровий світ не розтягнуто на плоскій місцевості, де ми могли б знизити навантаження на обладнання, а в одному великому місті і в умовах, де порівняно мало підзавантажень. Ми ще більше для себе ускладнили завдання, коли захотіли, щоби гра чудово виглядала на ПК, плануючи потім підігнати її під консолі — у тому числі минулого покоління. Ми відштовхувалися від цього. І на початку все виглядало не надто складно. Ми знали про різницю в продуктивності, але в цілому час показав, що завдання було складніше, ніж ми думали.

із заяви розробників

Команда стверджує, що під час тестування не було помічено жодних помилок у роботі на консолях попереднього покоління. За словами представників студії, з наближенням дати релізу вони бачили тільки покращення, та вірили, що потрібну якість вдасться досягти вже з оновленням нульового дня.

Крім цього нарешті пояснили, чому преса не отримала ключі для PS4 та Xbox One версій гри.

Ми почали розсилати ключі для оглядів ПК-версії гри в перших числах грудня. У день виходу, 10 грудня, ми відразу отримали дуже хороші відгуки на ПК-версію. І нехай ця версія Cyberpunk 2077 не ідеальна, але ми дуже нею пишаємося. У той час, як коди на ПК були розіслані, ми продовжували посилено працювати над поліпшенням якості гри на консолях минулого покоління. Кожен додатковий день роботи над оновленням нульового дня приносив видимі поліпшення. Тому ми почали розсилати ключі для оглядів консольної версії 8 грудня, тобто пізніше, ніж спочатку планували.

із заяви розробників

Також представники CD Project RED пообіцяли, що всі виправлення будуть досягнуті без перенавантаження працівників та наднормової роботи. Наступне оновлення для гри має вийти в найближчі 10 днів, а далі вже за три тижні, у лютому, випустять найбільший патч із релізу.

Коли гра повернеться в продаж у PS Store — невідомо.