Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

CD Projekt атакували гакери: внутрішні дані компанії потрапили до рук зловмисників

Серед викраденого може бути навіть вихідний код чималої кількості ігор, включно з Cyberpunk 2077.

CD Prokect

Про інцидент розповіли на офіційній сторінці компанії в Twitter. За словами CD Projekt, гакери залишили їм повідомлення. Його вони до свого твіту також додали.

Згідно з повідомленням від зловмисників, гакери можуть без проблем отримати доступ до вихідного коду Cyberpunk 2077, «Відьмака» й багато іншого.

Серед украдених даних можуть бути різні документи, разом із фінансовими. Водночас студія запевняє, що особисті дані ґеймерів, що мали справи з продукцією CD Projekt, у безпеці, і під час атаки не дісталися зловмисникам.

Якщо ми не прийдемо до угоди, то ваші вихідні коди будуть злиті в мережу, а документація відправлена нашим контактам серед журналістів. Ваша репутація стане ще гірше, і ще більше людей дізнаються, наскільки погано працює ваша компанія. Інвестори втратять довіру до вас і акції впадуть ще нижче! У вас є 48 годин.

з прикладеного повідомлення від гакерів

Сама ж студія каже, що не збирається вести ніяких перемов зі зловмисниками. Проте, вона також і розуміє можливі наслідки свого рішення, та збирається максимально їх пом’якшити. Для цього вони також хочуть звернутися до всіх партнерів, яких може зачіпити ця ситуація.

Деякі з наших пристроїв зашифрували, але резервні копії не були порушені. Ми вже убезпечили нашу IT-структуру, почавши відновлення даних.

CD Projekt

Зазначимо, що компанія вже почала працювати з представниками правоохоронних структур, аби знайти відповідальних за атаку.